Afbeelding
K.V. Juventa Hardenberg

Juventa neemt de punten mee uit Zevenaar

zo 28 januari 2024 Hardenberg Ingezonden

Afgelopen zaterdag trad de formatie uit Hardenberg aan tegen De Zwaluwen in Zevenaar.Gezien de vorige wedstrijd in Hardenberg beloofde het een spannende wedstrijd te worden. Tijdens de vorige ontmoeting in de sporthal De Beek werd in de slotminuten de wedstrijd pas beslist in het voordeel van Juventa.

Om 18:30 gaf de goed leidende scheidsrechter Evert Bosch het startsignaal van de wedstrijd. Beide ploegen hadden in de beginfase tijd nodig om af te tasten. De meeste doelpunten werden gemaakt vanuit dode spelmomenten. Hierin was Juventa scherper dan De Zwaluwen waardoor de Hardenbergers in de beginfase op een 1-4 voorsprong kwamen. De Zevenaren kwamen voornamelijk door middel van doorbraaksituaties terug tot 6-6. Bij deze stand besloot coach Gert Schorn een time-out te nemen om het team met name verdedigend op scherp te stellen.

Dit had effect, aanvallend ging het team door waar het mee bezig was en verdedigend kwam er steeds meer controle. De teams gingen rusten met een stand van 8-10 in het voordeel van de Hardenbergers.

In de rust was de boodschap voor de spelers van Juventa duidelijk: ze gaven de boventoon in de wedstrijd, maar het werd nog niet genoeg duidelijk gemaakt in de score.

De opdracht was dan ook duidelijk in de tweede helft, zo snel mogelijk weglopen bij de tegenstander.

Dankzij deze belangrijke overwinning blijft de ploeg o.l.v. Gert Schorn in het spoor van koploper NRC, maar moet het hopen op puntverlies van de koploper om de competitie nog spannend te maken.

Volgende week komt Noviomagum uit Nijmegen op bezoek in de Beek. Gezien de historie tussen de beide teams belooft het een doelpuntrijk en spannend duel te worden, alle support is dus van harte welkom!

Juventa 2

Het tweede team van Juventa heeft een zeer eenvoudige overwinning behaalt in Nijverdal. Het team van Kevin Wanscher heeft, zonder zeer goed korfbal, zichzelf de 2 punten toebedeeld met een 7-20 overwinning. Door wederom de punten mee te nemen naar Hardenberg komt het kampioenschap, waar al zo lang naar verlangd wordt, eindelijk dichtbij. Aankomende zaterdag mag het tweede de volgende horde nemen tegen Dos ‘46 4. Deze wedstrijd start om 17.10 uur. Ook hier is uiteraard alle support van harte welkom.

Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 2 uur geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 13 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 19 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 20 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda