Afbeelding

Mooie opbrengst voor Hersenstichting

do 20 maart 2025 Hardenberg

Van 27 januari tot en met 1 februari 2025 collecteerden 20.000 vrijwilligers van de Hersenstichting voor meer hersenonderzoek. In de gemeente Hardenberg is 18.430 euro opgehaald. “We zijn erg trots op al onze vrijwilligers en gulle gevers en bedanken hen namens de 4 miljoen Nederlanders met een hersenaandoening,” aldus de organisatie.

“Met deze mooie opbrengst financieren wij onderzoek en innovaties, geven we voorlichting en zetten we het belang van onze hersenen overal op de agenda”.

Al meer dan 4 miljoen Nederlanders hebben een hersenaandoening. Hersenaandoeningen zijn hard op weg om de grootste ziekte van Nederland te worden. “Dat mogen we niet laten gebeuren. Want een hersenaandoening zet je leven en dat van naasten volledig op z’n kop. Daarom willen we dat iedereen zoveel mogelijk uit het leven kan halen”. 

Heb je de collecteweek gemist? Je kunt je gift ook overmaken op rekeningnummer NL18 INGB 0000 000 860 t.n.v. Hersenstichting, Den Haag of doneren via hersenstichting.nl. Hier vind je ook meer informatie over het werk van de Hersenstichting.

Asieloekers vluchtelingen ac_31575.jpg
Gemeente Twenterand kiest voor eigen regie en spreiding asielgezinnen Twenterand 4 uur geleden
Afbeelding
Sloop Spaanskamp meer dan alleen afbreken Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Diamanten huwelijk voor Alie en Freek Reimink Twenterand 7 uur geleden
Afbeelding
Nieuw transformatorstation voor woonwijk Dedemsvaart Zuid-Oost: stroomnet verzwaard Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Greijdanus Hardenberg haalt ruim 8700 euro op voor KiKa Hardenberg 8 uur geleden