Afbeelding

Help de Hersenstichting collecteren

do 24 november 2022 Hardenberg

De collecteweek van de Hersenstichting is de eerste collecte in het nieuwe jaar. Van 30 januari tot en met 4 februari gaan de enthousiaste collectanten van de Hersenstichting weer op pad. Zij collecteren voor meer onderzoek naar hersenaandoeningen en kunnen daarbij nog wel hulp gebruiken.

Helaas hebben al meer dan 4 miljoen Nederlanders een hersenaandoening. Denk hierbij bijvoorbeeld aan dementie, Parkinson, een beroerte, een depressie of hersenletsel door een ongeluk. En als we niets doen, wordt dit aantal alleen nog maar groter. Met het collectegeld, financiert de Hersenstichting onderzoek en innovaties, geeft ze voorlichting en zet ze het belang van onze hersenen overal op de agenda.

Word collectant

De Hersenstichting zet alles op alles voor gezonde hersenen voor iedereen. Help mee en word ook collectant! Loop een uurtje in eigen buurtje en help de medemens ermee! Meer informatie en aanmelden? Bel tijdens kantooruren naar het kantoor in Den Haag 070-3604816, of kijk op www.hersenstichting.nl/collecte.

Afbeelding
Jong talent Puck van Huffelen exposeert bij Galerie Tom Lucassen in Ommen Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Overijssel en Grafschaft Bentheim werken nóg meer samen aan economie en veiligheid Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Care4Uall stopt eind dit jaar Twenterand 2 uur geleden
Afbeelding
Warm hart voor Ons Domein in Westerhaar Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Arriën trekt aan de bel over woningbouw Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Raad betwijfelt slimheid ‘intelligente verkeersregelinstallaties’ Hardenberg 3 uur geleden
Het jeugdteam van Denk en Zet met de trainers René en Frank Schippers en leidster Heleen Blokzijl.
Jeugdteam DEZ debuteert in nieuwe derde klasse Twenterand 5 uur geleden
Afbeelding
Beleving van de Vechtregio voor alle fans van het Vechtdag Hardenberg 6 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda