Afbeelding

Postzegelbeurs Hoogenweg/Hardenberg

za 21 oktober 2023 Hardenberg

Zaterdag 28 oktober is er weer de jaarlijkse Postzegelbeurs in Gebouw Hoogenweg, Hoogenweg 45 te Hoogenweg. De beurs wordt georganiseerd door Philatelistenvereniging Coevorden-Hardenberg. U kunt daar naar hartenlust postzegelen en uw verzameling aanvullen. Wel twaalf semi-handelaren zijn aanwezig met prachtige zegels voor de thema- en landenverzamelaars.

De aanvang van de beurs is om 10.00 uur, tot ’s middags 16.00 uur. Entree gratis. Om 14.00 uur start van de veiling met zegels, albums en poststukken, keuze uit maar liefst 174 kavels. Ook kunt u zich laten informeren over wat te doen met oude verzamelingen en of het opstarten van deze prachtige hobby, geschikt voor alle leeftijden. De clubleden hebben veel kennis over verschillende vormen van verzamelen: iedereen is van hartelijk welkom. Inlichtingen: smitgj1606@gmail.com.

Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 1 uur geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 12 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 18 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda