Afbeelding
G. Brokelman
Video

Postzegelbeurs in Bruchterveld druk bezocht

za 30 oktober 2021 Hardenberg

Zaterdag 30 oktober werd voor door de Filatelistenvereniging Coevorden-Hardenberg de jaarlijkse postzegelbeurs gehouden in Dorpshuis de Heujmansbelt in Bruchterveld. 

Zestien handelaren stalden over ruim zestig meter hun boeken uit waaruit naar hartenlust de zegels gehaald konden worden. Ook was er een veiling van zegels, albums en poststukken, met maar liefst 174 kavels. De inzetprijzen waren laag en hierdoor konden de verzamelaars het laatste open vakje in hun album met regelmaat vullen.


Afbeelding
Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 34 minuten geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 11 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 17 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda