Afbeelding
Fototeam Oranjevereniging

Hilarische edite Masked Singers

do 4 september 2025 Hardenberg

Afgelopen dinsdag stond het Bostheater van Gramsbergen volledig in het teken van een hilarische editie van Gramsberger Masked Singers. Tien bekende Gramsbergenaren betraden het podium, verkleed in schitterende pakken en maskers. Het publiek werd getrakteerd op een verrassende muzikale avond met nummers die varieerden van Blikken Dag tot de wereldklassieker Hey Jude.

Na telkens drie optredens zorgde toneelgroep Kapper Klets voor een komische onderbreking. Met hun herkenbare humor en scherpe observaties namen zij de Gramsbergse bevolking op unieke wijze op de hak tot groot plezier van het publiek.

Prijswinnaars

De spanning bereikte een hoogtepunt tijdens de onthullingen. Bij de artiesten ging de overwinning naar Bert Kwant, die in de huid van de mysterieuze Sjalamaan kroop. Slechts 74 keer werd juist geraden dat hij achter dit kostuum schuilging. Onder het publiek viel Henriette Withaar in de prijzen. Met behulp van notulen van de afgelopen vier jaar stond zij al om 15.00 uur nieuwsgierig op de brug te speuren naar mogelijke deelnemers.

De avond werd door bezoekers omschreven als een groot succes: een combinatie van prachtige zang, hilarische acts en een gemoedelijke sfeer in het sfeervolle Bostheater van Gramsbergen.

Afbeelding
Afbeelding
Wandelaars trotseren dreigende luchten tijdens Avond4daagse Hardenberg 16 minuten geleden
Afbeelding
Jongeren druk voor Jong Solar Challenge Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Lidy Pelgröm exposeert in de Vijvertuinen Ada Hofman Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Zuivelbedrijf wil groeien en natuur helpen Ommen 19 uur geleden
Het bijna voltallige bestuur op de foto is er helemaal klaar voor (foto: Bas Schipper)
Week 25 betekent Feest in Bergentheim Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda