Afbeelding
Gert Stegeman

Showdance team TSH gaat voor de titel

wo 5 juni 2024 Hardenberg

Het Showdance team van TSH (Turn Sportcentrum Hardenberg) bestaande uit 16 meiden van twintig jaar en ouder, hopen op 22 juni in Ahoy de Nederlandse titel te pakken. Vorig jaar won het team, dat uitkwam voor GV Gramsbergen de titel. Dit jaar doen ze onder de vlag van Hardenberg mee.

Corien Bakker en Vivian van der Weide zijn de drijvende krachten van het team. Corien Bakker (25) werkt fulltime bij TSH (36 uur). “Ik heb van mijn hobby, mijn werk gemaakt. Heb de CALO gedaan en diverse cursussen bij de turnbond. Ik geef hier bijna alles.” Deze ochtend is ze bezig met ouder &kindgym. In de kleedkamer zitten de ouderen te wachten want die zijn daarna aan de beurt met Seniorfit. Vivian van der Weide (37) heeft een eigen bedrijf Viv-fit. “Ik ben personal trainer.” Zij probeert mensen bewust te maken van gezonder te leven. Vivian is een belangrijke schakel in het team. “Ik bedenk het thema, want de dans moet een thema hebben. Vindt het leuk om iets anders te bedenken dan anderen. Iedereen doet wel iets met de Lion King of Michael Jackson. Het kost wat tijd.” Dit jaar doen ze iets met gevangenen. “Dat probeer je dan uit en je spijkert wat bij. Daarna hebben we een voorronde gehad (20 april in Krimpen aan den IJssel). Dan krijg je ook nog tips van de jury en werk je het verder uit.” De score in Krimpen aan den IJssel was prima 10.70. Volgens Corien een hoge score. “Maximaal is vijftien, maar we hadden vier punten voorsprong op de nummer twee. Wij hoeven geen voorronde meer te doen, maar 25 mei zijn er weer voorrondes. Dan zijn we wel benieuwd wat de scores dan zijn.” De meiden die nu in het team zitten komen uit Hardenberg, Gramsbergen en De Krim.
Vivian is ook overgestapt van Gramsbergen naar Hardenberg. “Hier is alles prima geregeld. Je komt hier binnen en je kunt gelijk aan de gang. Geen matten uitleggen, of opruimen. Daarnaast hebben we een prima bestuur, dat mag echt wel gezegd worden. Dat is echt een geweldig bestuur hier.” Sinds september dat ze hier zitten (Nieuwe Haven) hebben ze al 170 nieuwe leden mogen verwelkomen. “Het gaat hier echt via mond op mond reclame. We groeien gewoon uit ons jasje. We hebben al gevraagd om uitbreiding. Zelf denk ik in de Marslanden, bij de nieuwe school zou geweldig zijn. Met mijn eigen zaak zit ik hier boven, dus die wil ik dan ook daar naar toe meenemen. We hoorden ook dat Gerjan Nijman met zijn sportschool uit zijn voegen knapt. Misschien een idee om alles goed te bundelen.”
De dames kijken uit naar het NK. “We gaan er helemaal voor in Ahoy.”

Afbeelding
Afbeelding
Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 8 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 8 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda