Ad Huetink bespeelt het orgel.
Ad Huetink bespeelt het orgel.

Samenzangavond

zo 20 juli 2025 Twenterand

In de Willem Hendrik Zwart Hal aan de Grensweg 17 in Lemelerveld wordt op zaterdag 2 augustus een samenzangavond gehouden met liederen van Johan de Heer & Psalmen en muzikant Ad Huetink. Aanvang 20.00 uur. 

Geniet van de mooiste liederen en muziek uit de Joh. de Heer bundel. De liederen zijn geliefd om hun mooie melodieën en prachtige teksten. “Samen zingen verbroedert, geeft energie en maakt je blij,” aldus de organisatie.

Op het programma staan naast vele bekende liederen enkele orgelsolo’s: ‘Fantasie: ‘Heilig, heilig, heilig’ (K.J. Mulder), Bön (J. Leijon), In his love (M. Patterson) en Ere zij aan God de Vader( P. van Egmond)

Het volledige programma is te vinden op www. huetink-royalmusic.nl. Op de site kunnen ook toegangskaarten gereserveerd worden. Maar men mag ook bellen:  0572-371838 of mailen:  adhuetink@gmail.com. 

Afbeelding
De symfonie van het orgel Hardenberg 3 uur geleden
Gert Stegeman
Ernstig ongeluk in De Krim Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Opening seizoen Bostheater met circusvoorstelling Nieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Pinksterfair Het Laer in Ommen: drie dagen genieten van sfeer, lifestyle en buitenleven Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Bergentheim sluit bewogen seizoen af met afscheid Hardenberg 21 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda