Afbeelding

Lange zwerftocht Vechtdal

ma 1 mei 2023 Ommen

De Vereniging Natuur en Milieu de Vechtstreek organiseert ook dit jaar weer een stevige, lange zwerftocht door het Vechtdal op zaterdag 6 mei. Gepensioneerd boswachter Arend Spijker geeft natuurliefhebbers de mogelijkheid mee te gaan op zijn unieke zwerftocht van zo’n twintig kilometer door het prachtige Vechtdal. De zwerftocht start om 7.00 uur in de ochtend vanaf de Kinderboerderij aan het Laar 2c in Ommen en eindigt rond 16.30 uur weer bij de Kinderboerderij. 

Spijker kent het gebied als zijn broekzak en zal de deelnemers meenemen naar de meest onverwachte plekjes. Zwerven met Arend wil zeggen dat het geen saaie dag wordt, maar het wordt wel een lange tocht. Het is dan ook logisch dat een goede conditie geen overbodige luxe is. De tocht voert deelnemers vanaf de Kinderboerderij door het prachtige Vechtdal. Er is van alles te zien, te horen en te beleven op het gebied van het ontluikende voorjaar.  

Opgave

De deelnemers dienen zelf voor eten en drinken te zorgen. Voor leden van de Vechtstreek is deelname gratis, niet-leden betalen 5,00 euro per persoon. Opgave is verplicht via het aanmeldformulier op de website van de vereniging https://natuurenmilieudevechtstreek.nl, want er kunnen maximaal 15 echte natuur- en wandelliefhebbers mee.

Afbeelding
Concert op Open Monumentendag van het Chr. Mannenkoor Vroomshoop Hardenberg 24 minuten geleden
Afbeelding
Een inspirerende avond voor mantelouders Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Uilenballen pluizen in de Wheem Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Leer foto’s bewerken op je smartphone in de Bibliotheek Hardenberg 4 uur geleden
Bestuur OMD van Links naar rechts: Frits Welink, Gerrit Horsman, Gerry Arts-Moerman en Wim van Kesteren.
Open Monumentendag toont hoeveel Ommen te bieden heeft Ommen 6 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda