Afbeelding

Leerwerkloket bij de Bibliotheek in Ommen

vr 23 september 2022 Ommen

In de Bibliotheek in Ommen is vanaf deze herfst maandelijks het Leerwerkloket geopend. Bij het Leerwerkloket kan iedereen terecht met vragen over leren en werken. Het eerstvolgende Leerwerkloket is op donderdag 6 oktober van 10 tot 14 uur.

De adviseurs van het Leerwerkloket maken bezoekers wegwijs maken in alle mogelijkheden op gebied van leren en werken. Zij kunnen de informatie en de tools geven om stappen vooruit te zetten in je loopbaan. Daarbij benut het Leerwerkloket zijn contacten met onderwijs, werkgevers- en overheidsorganisaties.

Bij het Leerwerkloket kan men terecht voor informatie over om-, her- en bijscholing, loopbaanoriëntatie, leerwerktrajecten, brancheopleidingen en BBL-opleidingen, financiële regelingen, informatie over de regionale arbeidsmarkt, taal op de werkvloer en competentietesten. Wie niet helemaal weet welke stappen hij moet zetten in zijn loopbaan of waar het naartoe gaat met zijn carrière, is van harte welkom bij de Bibliotheek Salland, vestiging Ommen voor een gesprek met één van de loopbaancoaches.

Het Leerwerkloket is elke eerste donderdag van de maand geopend van 10.00 tot 14.00 uur.

Afbeelding
Vechtdal veteranen zoeken erkenning Hardenberg 15 uur geleden
Dinsdag 20 oktober was het nog fraai zonnig in onze regionen
Zeer wisselvallig en koel weerbeeld komende week Weer 20 uur geleden
Afbeelding
Inwoners Lemele verzetten zich tegen bouw elf appartementen Ommen 20 uur geleden
Afbeelding
Vechtzomp uit het water Hardenberg 20 uur geleden
Afbeelding
Conditietraining voor hardlopers Hardenberg 21 uur geleden
Afbeelding
Opnieuw staking in streekvervoer Hardenberg 21 uur geleden
Afbeelding
Partij voor Twenterand wil opheldering over verdwijnen Care4Uall Twenterand 22 uur geleden
Afbeelding
Geslaagde spooktocht door het Gramsbergerbosje Hardenberg 23 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda