
Dauwtraptocht met Noaberdienst
wo 18 mei 2022 OmmenDe PKN dauwtraptocht commissie Ommen heeft voor Hemelvaartsdag weer een mooie fietstocht uitgezet in de omgeving van Ommen. Om het krieken van de dag mee te maken wordt er om 6.00 uur gestart vanaf het Hervormd Centrum aan de Julianastraat in Ommen.
De dauwtraptocht is een tocht van ongeveer 25 km, die de deelnemers langs de fraaiste plekjes voert. De tocht is volgens de organisatie ook prima zonder trapondersteuning te doen. “Dus pak gerust de opoefiets van je grootmoeder als je daar zin in hebt of je mountainbike wanneer je een sportieve bui hebt. Met volle accu fietsen mag uiteraard ook,” werft de commissie.
Onderweg wordt een kleine pauze gehouden om een versnapering te kunnen nuttigen. Daarna wordt de rit vervolgd naar Buurthuis Irene in Witharen. De fietsers hopen daar rond 8.00 uur aan te komen. In het buurthuis staat koffie en thee klaar met een broodje.
Om te benadrukken dat het uiteindelijk om een christelijke feestdag gaat, wordt het dauwtrappen officieel afgesloten met een zogenaamde ‘noaberdienst’.







