Afbeelding
De Toren

Dauwtrappen in het Reestdal

za 14 mei 2022 Hardenberg

Landschap Overijssel en de PKN Oud Avereest verzorgen traditiegetrouw op Hemelvaartsdag donderdag 26 mei de jaarlijkse dauwtrapochtend in het Reestdal. Deelnemers gaan samen met de natuurgidsen van Landschap Overijssel op pad om te genieten van vroege vogels en ontluikende natuur. 

Er zijn dit jaar 2 wandelingen. Een langere wandeling, die start om 6.15 uur en de tweede iets kortere wandeling start om 6.45 uur. Beide wandelingen starten vanaf De Wheem, Oud Avereest 22 (Balkbrug). 

Ontbijt en kerkdienst

Na de prachtige vroege ochtendwandeling is er tijd om te ontbijten en aansluitend is er de mogelijkheid tot bijwonen van de kerkdienst in de Reestkerk. De speciale Hemelvaartsdienst start om 9.30 uur.

Wie mee wil doen aan het dauwtrappen graag voor 20 mei aanmelden via www.landschapoverijssel.nl\activiteiten. Je kunt kiezen voor een wandeling met of zonder ontbijt. De kosten zijn 5 euro voor deelname aan de wandeling en acht euro voor deelname aan de wandeling inclusief ontbijt. De organisatie raadt deelnemers aan goed schoeisel te dragen, want in het Reestdal kan het hier en daar nat zijn.

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 4 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 4 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen gisteren
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg 27 jun, 14:40
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda