Afbeelding

Kamerkoor Salland geeft concerten

do 12 mei 2022 Ommen

‘Nights of Music’. Onder dat welluidende thema verzorgt Kamerkoor Salland een concert op zaterdag 14 mei, vanaf 20.00 uur in de St. Brigittakerk aan de Nering Bögelstraat 1a in Ommen en op zondag 15 mei, vanaf 15.00 uur in de Dorpskerk in Wilp.

Kaarten à 12,50 euro zijn verkrijgbaar via de website www.kamerkoorsalland.nl en 15,00 euro aan de deur voor aanvang van het concert.

Zingen in de nacht, daar kun je je van alles bij voorstellen. Ga je uitrusten van een dag hard werken of ben je rusteloos. Is je nacht vol liefde of juist eenzaam. Misschien vol sterrenpracht of romantiek.

Kamerkoor dirigent Henk Ophoff heeft prachtige muziek gekozen van componisten die allemaal van grote betekenis waren en zijn. De oudere, zoals Johann Sebastian Bach en Joseph Rheinberger, maar ook van grote namen in de moderne koormuziek zoals Samuel Barber en Morton Lauridsen.

Het Kamerkoor hoopt op een grote opkomst en groot genieten voor het publiek. 

Afbeelding
Hardlopen met pijn Hardenberg 8 minuten geleden
Afbeelding
Zo’n 150 boeren bespreken stikstofplannen tijdens bijeenkomst in Hardenberg Hardenberg 12 uur geleden
Een diorama van de ‘Slag bij Ane, 28 juli 1227’, aanwezig in het Nationaal Tinnenfigurenmuseum in Ommen.
Herdenking Slag bij Ane in teken archeologisch onderzoek Hardenberg 16 uur geleden
Afbeelding
Beuk van 110 jaar oud gekapt Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Vier generaties in Dedemsvaart Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda