Afbeelding

Paard Balkbrug voor zeventiende keer

di 25 februari 2025 Hardenberg

Van 1 tot en met 8 maart 2025 vindt in de Diamanthal te Balkbrug de zeventiende editie van Paard Balkbrug plaats. Elke dag van 9.00 tot 22.00uur. Gratis entree alle dagen. 

Paard Balkbrug is uitgegroeid tot hét paardensport evenement van Noord-Oost Nederland. Ruiters en amazones uit heel Nederland komen graag naar Balkbrug om deel te nemen aan het evenement. Naast de regionale toppers verschijnen ook grote namen aan de start.

Zaterdagavond 8 maart is het hoogte punt van Paard Balkbrug, dan wordt er gestreden om De Grote Prijs van Balkbrug. Naast de springsport is er op de woensdag een dressuur dag. Ruiters en amazones in de klasse ZZ-Zwaar tot aan de zware tour verschijnen aan de start. Ze sluiten de dag af met de kür op muziek. Ook wordt er gedacht aan de jongste ruiters/amazones. Het eerste weekend staat in het teken van de ponysport en bixie. 

De diabetescollecte wordt in Ommen voor de 41e keer gehouden. Vorig jaar werden de jubilarissen die al 40 jaar collecteren in het zonnetje gezet.
Collecte voor Diabetes Fonds Ommen 40 minuten geleden
Afbeelding
Vechtdal Crosscompetitie Hardenberg 46 minuten geleden
Afbeelding
Extra hulp voor gedupeerd gezin Twenterand 17 uur geleden
Niek Wouda.
Raadsleden leggen uit Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
“Wat kun je met iets simpels als een bezoekje iemand ontzettend blij maken” Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Wij gaan er niet over...? Politiek lokaal 20 uur geleden
Afbeelding
Mobiele Energiehuis geeft inwoners De Strangen tips om energie te besparen Hardenberg 22 uur geleden
Afbeelding
Het mobieltje of smartphone even sToren 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda