Afbeelding

Vlooienmarkt in Diamanthal

wo 22 januari 2025 Hardenberg

In de Diamanthal in Balkbrug wordt op zaterdag 25 januari rommelmarkt gehouden. 

Er is van alles te koop, variërend van tweedehands kleding tot speelgoed en alles waar daar tussen zit. Verder is er een kiosk, waar koffie, thee en warme chocolademelk te koop is. Ook een glas fris is aanwezig .Natuurlijk gaat op tijd het frituur aan en zijn ook gehaktballen te koop. De organisatie zet de kachels aan, zodat bezoekers heerlijk warm kunnen zitten op het terras en kunnen genieten van hun drankje of snack. 

Om 6 uur ’s ochtends gaan de deuren voor de standhouders open. Men kan met de auto (met aanhanger) naar binnen rijden. Na het uitladen moet de auto zo spoedig mogelijk buiten de hal worden geplaatst. Om uiterlijk 8 uur moeten standhouders binnen zijn en wordt de hal voor het publiek geopend.

De grondplaatsen zijn min. 2,25 m diep, en worden per strekkende meter verhuurd. De kosten bedragen 2 euro p/m.

De markt duurt tot circa 13.00 uur. Kenmerkend voor de markten zijn de gemoedelijke en gezellige sfeer. De toegangsprijs bedraagt slechts 1,50 euro en kinderen gratis. 

Voor vragen/informatie over de markt graag mailen naa vlooienmarkt@diamanthal.nl

Opgave voor de markt kan alleen telefonisch bij Klaasje Veldman tel: 0529 – 484034 of 06 – 51891916. Geef je tijdig of in ieder geval uiterlijk donderdags voorafgaand aan de markt op want VOL = VOL

De volgende markt is op 22 februari 2025

Afbeelding
Afbeelding
Vechtdal veteranen zoeken erkenning Hardenberg 15 uur geleden
Dinsdag 20 oktober was het nog fraai zonnig in onze regionen
Zeer wisselvallig en koel weerbeeld komende week Weer 20 uur geleden
Afbeelding
Inwoners Lemele verzetten zich tegen bouw elf appartementen Ommen 21 uur geleden
Afbeelding
Vechtzomp uit het water Hardenberg 21 uur geleden
Afbeelding
Conditietraining voor hardlopers Hardenberg 21 uur geleden
Afbeelding
Opnieuw staking in streekvervoer Hardenberg 22 uur geleden
Afbeelding
Partij voor Twenterand wil opheldering over verdwijnen Care4Uall Twenterand 22 uur geleden
Afbeelding
Geslaagde spooktocht door het Gramsbergerbosje Hardenberg gisteren
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda