Afbeelding

Midwinterhoorn wandeling door het Reestdal

za 25 november 2023 Hardenberg

Op zondag 10 december klinken er midwinterhoorns vanaf bezoekerscentrum De Wheem door het Reestdal. De Ekelbloazers uit Zuidwolde en de midwinterhoornblazers uit Hardenberg blazen op meerdere locaties op de midwinterhoorn en laten je genieten van deze eeuwenoude traditie tijdens je winterwandeling. Jong en oud is welkom.

Juist in de winter als de natuur in winterrust is, is het heerlijk wandelen. De roep van de midwinterhoornblazers begeleid je tijdens je wandeling door het Reestdal. Een knusse wintersfeer, goed gezelschap en heerlijk eten en drinken zijn de gewenste ingrediënten om er een meer dan sfeervolle middag van te maken. Er zijn een aantal kramen op de deel van het bezoekerscentrum en er is livemuziek.

Starttijd

Je start bij de Wheem, Oud Avereest 22 Balkbrug, tussen 11.00 uur en 15.00 uur (lange wandeling tot 14.00 uur). Korte wandeling is ongeveer 6 kilometer (honden mogen mee mits aangelijnd); Lange wandeling is ongeveer 10 kilometer (honden niet toegestaan)

Kosten

De bijdrage voor deze activiteit is 5,00 euro per persoon, kinderen tot en met 12 jaar wandelen gratis mee. Je kunt contant of per pin betalen.

Ben jij al donateur?

Donateur worden is een prachtige manier om het werk van Landschap Overijssel te steunen. En het is belangrijk, want hoe meer mensen betrokken zijn bij ons prachtige Overijsselse landschap, hoe beter wij het kunnen beschermen. 

Het bezoekerscentrum De Wheem zoekt vrijwilligers om het team te versterken. We zijn vooral opzoek naar gastheren/gastvrouwen, gidsen en naar vrijwilligers die het kinderactiviteiten team willen versterken. Belangstelling of wil je meer informatie? Stuur een mailtje naar louiset.vos@landschapoverijssel.nl

Afbeelding
Poule-indeling voorronde PW toernooi Hardenberg 1 minuut geleden
Afbeelding
Muziektheater VAKK maakt indruk met ‘de Drie Musketiers’ Hardenberg 22 minuten geleden
Afbeelding
Ommen trekt miljoenen uit voor wegen, woningen en voorzieningen Ommen 42 minuten geleden
Afbeelding
Vechtdal veteranen zoeken erkenning Hardenberg 16 uur geleden
Dinsdag 20 oktober was het nog fraai zonnig in onze regionen
Zeer wisselvallig en koel weerbeeld komende week Weer 21 uur geleden
Afbeelding
Inwoners Lemele verzetten zich tegen bouw elf appartementen Ommen 22 uur geleden
Afbeelding
Vechtzomp uit het water Hardenberg 22 uur geleden
Afbeelding
Conditietraining voor hardlopers Hardenberg 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda