Afbeelding

Lotgenotenrouwgroep ’In Harmony, samen rouwen’ in het Vechtgenotenhuis

vr 27 oktober 2023 Hardenberg

‘In Harmony, samen rouwen’ is een lotgenotengespreksgroep voor mensen die een dierbaar persoon hebben verloren aan kanker. In Harmony, samen rouwen helpt je om je leven weer op orde te krijgen.

Wie rouwt, doet dat op z’n eigen manier en in z’n eigen tempo. Maar iedereen heeft te maken met verdriet en pijn. In zes ontmoetingen staan we stil bij alles wat jij op je rouwpad tegenkomt: afscheid (kunnen) nemen, emoties, reacties van de omgeving, lichamelijke klachten en persoonlijke ervaringen. De herkenning, erkenning en steun die juist lotgenoten elkaar kunnen geven, helpen stap voor stap de weg vooruit te vinden.

Je kan je opgeven voor deze gespreksgroep als je een dierbaar persoon ontvallen is en je behoefte hebt om je verlies te delen met lotgenoten. De groep is maximaal zes personen zodat iedereen zich veilig kan voelen. Vooraf nemen we contact met je op om te luisteren naar je verlieservaring. Je mag natuurlijk ook zelf contact opnemen wanneer je hier vragen over hebt. De lotgenotengespreksgroep wordt gegeven door Gea Stoel. Ze is rouw en verliesbegeleider bij Harmony Coaching en gebruikt voor deze bijeenkomsten haar eigen ontwikkelde werkboek In Harmony, samen rouwen en haar spel Hart op de tong, bij rouw en verlies. Ze komen op vrijdagochtend bij elkaar in het Vechtgenotenhuis op 10 november, 24 november, 8 december, 22 december, 12 januari en 26 januari. Er wordt een bijdrage gevraagd van 45,00 euro voor de zes bijeenkomsten en het werkboek In Harmony, samen rouwen, bedraagt 12,00 euro. Opgeven kan via activiteiten@vechtgenoten.nl Vechtgenotenhuis, Beerzerweg 5D, 7731 PA Ommen, meer info? Bel 06-39032263 of mail naar info@vechtgenoten.nl

Afbeelding
Ontdek de driewielfiets in Hardenberg Hardenberg 49 minuten geleden
Afbeelding
Inschrijven voor een kavel in Leehoogte Hardenberg 1 uur geleden
Tijdens de raadsvergadering werden vijftien schaduwfractieleden geïnstalleerd. (Foto: Gert Stegeman).
“Weinig nieuws in coalitieakkoord” Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Alzheimer Café in teken van hulpmiddelen bij dementie Hardenberg 1 uur geleden
William  van Eeken in zijn achtertuin. (Foto: Gert Stegeman)
William van Eeken wil nog sneller Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda