
Trots op partners ter Steege Ballonfestival Hardenberg
za 11 juni 2022 HardenbergHet ter Steege Ballonfestival Hardenberg is het grootste festival van Hardenberg. In drie dagen tijd op 23, 24 en 25 juni gaan elke avond circa 35 ballonnen de lucht in. Al jarenlang mag het festival rekenen op bijdragen vanuit ondernemers.
Dit jubileumjaar (30) heeft de stichting gevraagd of de ondernemers vanuit die bijdragen ook partners wilden worden. Hier werd positief op gereageerd en daarmee is de samenwerking tussen deze geweldige partners en het ter Steege ballonfestival versterkt. Ook zal er tijdens het festival extra aandacht zijn voor Brunink als partner van de Brunink drakenbootraces. Op vrijdag 4 juni is deze partnerschap bevestigd en werd er vlakbij het festivalterrein aan de Vecht een borrel gedronken om dit te vieren.
Het ballonfestival is meer dan trots op de hoofdsponsor en partners die een belangrijke bijdrage doen als basis voor het festival; Ter Steege bouw en vastgoed, Peters Hout & Bouwmaterialen, Wildkamp, Bureau Strak, De Toren en Easyfairs. Hopelijk tot 23, 24 en 25 juni op het festivalterrein aan de Vecht in Hardenberg.






