
Priet Proat met Harm Schepers
za 4 juni 2022 HardenbergOnder deze rubriek vertellen elke zaterdag inwoners uit het verspreidingsgebied van Weekblad de Toren over ‘alledaagse’ dingen: ‘Priet proat’. Deze week Harm Scheepers.
Mijn naam is Harm Schepers, ik pensioneer iedere dag sinds 3 jaar en was vele jaren werkzaam bij de Nederlandse politie. Ik woon ergens tussen Kloosterhaar en Bruinehaar.
Het je een relatie?
Ja, ik was getrouwd, ben gescheiden en woon nu al jaren samen met Hannie Dijkslag.
Wat was het hoogtepunt in je leven?
Dat waren er vele, maar vooral de geboorte van onze drie dochters, Heleen, Lysanne en Ingrid.
Wat doe je graag in je vrije tijd?
Heb je even: Fietsen en dan vooral lange afstand fietsen in de wereld, muziek maken, voetballen, skiën, bier maken, met Hannie op pad etc. etc.
Wanneer en waarom heb je voor het laatste gelachen?
Ik lag zeker iedere dag wel een paar keer, dus de laatste keren waren vandaag. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd.
Ik heb een hekel aan…
Mensen die geen initiatief nemen en mensen die alleen met zich zelf bezig zijn.
Wat is je favoriete muziek, boek of theatervoorstelling?
Vele soorten muziek, Ik ben bassist in een band die hardrock speelt. ik lees weinig en ik kijk graag naar avonturenfilms, reisfilms, sport, maar ook bijvoorbeeld Bert Visser en Youp van ’t Hek.
Wat doe je het eerst als je thuiskomt?
Hannie een kus geven en daarna, indien dat niet het geval is, de radio aanzetten.











