Wilhelminaplein tijdens Slobberfeest
Wilhelminaplein tijdens Slobberfeest Rebecca Gruppen

Slobberfeest opnieuw uitgesteld

vr 25 juni 2021 Hardenberg Ingezonden

De organisatie van het Slobberfeest heeft besloten om de 21e editie opnieuw uit te stellen. Er is nog geen concrete regelgeving voor evenementen vanuit de overheid, daardoor wordt het te kort dag om een goed en veilig festival neer te zetten.

“Ook wij zien graag een plein vol mensen die in een relaxte sfeer elkaar kunnen ontmoeten en samen een biertje drinken. We hebben een mooi programma op papier maar hebben ook de tijd nodig om te schakelen met toeleveranciers, artiesten en sponsoren, deze tijd is er gewoon nu niet.” aldus Allard Brunink van de organisatie. Het Slobberfeest is altijd al een vrij toegankelijk festival geweest en dat wil de organisatie graag zo houden.

Eventuele toegangscontroles, kaartverkoop, testen van medewerkers en beperkingen door afstand houden maakt het onmogelijk om een mooi feest neer te zetten, het Wilhelminaplein is sowieso al beperkt in ruimte en een festival met een paar honderd man ligt niet in de basis van het Slobberfeest.

Volgend jaar gaan we er voor en maken we er nog een groter feest van, op 18 en 19 augustus 2022 zien we jullie graag!

Afbeelding
Brommerrijdster gewond bij aanrijding in Kloosterhaar Hardenberg 12 uur geleden
zomertoernooi 2026 Jeu de Boulesvereniging Hardenberg
Zomertoernooi Hardenberg Ingezonden 12 uur geleden
Afbeelding
Dedemsvaart kleurt steeds meer Oranje Hardenberg 13 uur geleden
Afbeelding
Jongerenwerk start met vier wekelijkse inlopen in jongerenhubs Twenterand 16 uur geleden
Afbeelding
Feestelijke start van plukseizoen op 27 juni bij Pluktuin de Melkweg Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda