Afbeelding

Stichting De Aner Molen blij met donatie van Rotary Hardenberg

di 19 mei 2026 Hardenberg

Stichting De Aner Molen is verheugd met een donatie van 4.000 euro van Rotary Hardenberg. De bijdrage werd overhandigd door voorzitter Saskia Silberbusch.

De Aner Molen staat voor een grote onderhoudsbeurt. Om dit mogelijk te maken, is de stichting actief bezig met het werven van extra donaties bij sponsoren, donateurs en diverse fondsen. Met deze financiële steun hoopt de stichting voldoende middelen bijeen te brengen om het noodzakelijke onderhoud uit te voeren, zodat de molen ook in de toekomst in bedrijf kan blijven.

Rotary Hardenberg ondersteunt ieder kwartaal een goed doel binnen de gemeente Hardenberg. De organisatie zamelt hiervoor geld in met verschillende acties. Volgens Rotary Hardenberg is het belangrijk dat cultureel erfgoed behouden blijft voor de regio en toekomstige generaties.

Ook inwoners kunnen bijdragen aan het behoud van De Aner Molen door donateur te worden of een eenmalige gift te doen via de website van Stichting De Aner Molen.

Afbeelding
Stichting De Aner Molen blij met donatie van Rotary Hardenberg Hardenberg 45 minuten geleden
Afbeelding
Bijzondere figurantenpremière voor film EB Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
2e Pinksterdag Rondje Radewijk, een ontdekking aan de grens al voor de 10e keer. Hardenberg Ingezonden 16 uur geleden
Ronde van Hardenberg 2025
Scholten Cycling Ronde van Hardenberg Sport Ingezonden 18 uur geleden
Afbeelding
Een ‘Marine ochtend’ in het VOC Ontmoeting Centrum Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda