Afbeelding

Team Sukerbiet is flink aan het trainen

di 28 april 2026 Hardenberg

Dat team Sukerbiet uit Lemelerveld naar de Alpe ‘d Huzes gaat mag inmiddels wel duidelijk zijn. Er zijn allerlei acties voorbij gekomen om een mooi bedrag mee te nemen voor het KWF, die dit geld gaat gebruiken voor onderzoek naar kanker en naar verbetering van de kwaliteit van leven van mensen met kanker.

Om goed beslagen ten ijs te komen moet er ook flink getraind worden. De weg van Bourg d’Oisans naar de top in Alpe d’Huez telt 21 bochten en is 14,5 kilometer lang. Het hoogteverschil tussen start en finish is 1100 meter met een gemiddelde stijging van 7,9%. Dat is zeker geen kattenpis, dat doe je niet zomaar effen. Ook daar zijn de teamleden druk mee aan het werk.

Sommige deelnemers hebben al een goede basisconditie en anderen gaan nu flink aan de bak om voldoende klimkilometers in de benen te krijgen. De lopers en fietsers proberen samen in dezelfde omgeving te trainen, zo zijn er gezamenlijke trainings-expedities geweest op de Lemelerberg en op de Holterberg. Als je intensief beweegt is het heel belangrijk om tijdig de verbrande calorieën aan te vullen om een hongerklop te voorkomen. Natuurlijk is dit ook goed voor de teambuilding maar vooral ook gezellig en lekker.

In training

Afgelopen zaterdag hebben de twee Benjamins, Rinze en Thijs samen een pittige trainingssessie afgelegd door 106X de steile kant van de Lemelerberg te beklimmen……..

Zondag was er voor de fietsers een uitdagende trainingstocht met een tussenstop bij oud Team Sukerbiet lid Henk-Jan Endeman in Dwingeloo. Daar kregen we koffie en iets lekkers en werd er gezellig bijgepraat. Bij het afscheid kreeg men van Henk-Jan en Anke nog proviand mee voor onderweg en werd er koers gezet richting de VAM berg om die van verschillende kanten te beklimmen.

Nadat iedereen de kuiten flink geplaagd had werd het tijd om weer richting Lemelerveld te fietsen. Omdat alle wegen vanuit het noorden langs het terras van Ekkelenkamp in Ommen lopen, werd daar even een ijsje meegepakt. Vanaf Ommen was het nog een klein stukje naar Lemelerveld. Waar iedereen moe maar voldaan op de bank met de beentjes omhoog, zich rustig kon voorbereiden voor koningsdag.

Mocht je willen weten wie er allemaal meegaan naar de Alpe ‘d Huzes en ze misschien ook willen steunen, dat kan onder meer via: https://inschrijving.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/teamsukerbiet1

Afbeelding
Afbeelding
Auto en bestelbus klappen op elkaar in Stegeren Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
De belangrijkste sleutel tot succes bij beleggen is niet geluk, maar discipline Zakelijk nieuws landelijk 16 uur geleden
Afbeelding
Zomerfair op Camping Landgoed Geerdijk Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Verkenning provincie Overijssel naar mogelijke locaties voor kleine kernreactoren (SMR’s) Hardenberg 20 uur geleden
Afbeelding
Maestro van het Bos Ommen 20 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda