Afbeelding

Laatste zomermarkt van 10.00 tot 16.00 uur

do 22 september 2022 Dedemsvaart

In tegenstelling tot het bericht in de Toren van woensdag 21 september wordt de laatste Zomermarkt op het Kalkoventerrein aan de Zuidwolderstraat in Dedemsvaart op zaterdag 24 september niet van 12.00 tot 19.00 uur gehouden, maar van 10.00 tot 16.00 uur. 

Zaterdag 24 september wordt het Kalkoventerrein nog een maal ingericht als ‘marktplein’. De laatste zomermarkt van dit seizoen staat in het teken van een braderie met vlooienmarkt. Als extra toevoeging wordt er zaterdag ook een platenmarkt gehouden, waar muziekliefhebbers hun hart kunnen ophalen in de honderden bakken vinyl. Van blues, rock tot aan piratenmuziek het is allemaal aanwezig.

“Voordeel voor iedereen is dat onze markt gratis te bezoeken is, ook de platenmarkt,” aldus de organisatie. Het grote markt assortiment biedt voor ieder wat wils. Zo is er voor de kleintjes onder andere een draaimolen. Ook zijn de dansmoves van dansstudio Movations te bewonderen en kan er bijvoorbeeld heerlijk gesmuld worden op het foodplein. De markt is dus open van 10.00 tot 16.00 uur. 

Afbeelding
Politieauto beschadigd na achtervolging één persoon aangehouden Twenterand 8 uur geleden
(foto: BasSchipperPhotography)
Kloostermannen op jubileumtocht Hardenberg 11 uur geleden
Het optreden van het megajeugdorkest
Megajeugddag 2026 groot succes Nieuws Ingezonden 16 uur geleden
foto: BasSchipperPhotography
Raad Ommen geeft groen licht voor pand aan Beerzerweg Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Team Sukerbiet ‘scoort’ fantastisch voor KWF Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda