Afbeelding

Opening Ontmoetingshuis Oranjewijk

wo 24 juli 2024 Coevorden

Maatschappelijk Welzijn Coevorden en woningcorporatie Domesta kondigen met trots aan dat er binnenkort een ontmoetingshuis wordt geopend in de Oranjewijk in Coevorden. Het betreft een pilot. “We willen onderzoeken of de bewoners die wonen in en rondom de Oranjewijk behoefte hebben om elkaar wat vaker te ontmoeten. Daarom openen we het Ontmoetingshuis. Men kan hier vrijblijvend binnenlopen voor gezelligheid, een kop koffie, een gesprek en advies,” aldus de initiatiefnemers.

“Super fijn dat Domesta voor twee jaar een huis beschikbaar stelt wat zal dienen als een centrale plek voor buurtbewoners om samen te komen, activiteiten te ondernemen en elkaar te leren kennen. Wij noemen dit vanaf nu het Ontmoetingshuis”. 

Bewonersoverleg

De komende tijd zal in nauwe samenwerking met de buurtbewoners de woning mooi worden ingericht en samen wordt bedacht welke activiteiten er moeten plaatsvinden. De Anne Buursema Foundation heeft een mooi bedrag gedoneerd om het Ontmoetingshuis gezellig in te richten. Op dinsdag 27 augustus wordt een bewonersoverleg georganiseerd voor de inwoners van de Oranjewijk en omgeving. Hier kunnen ideeën van buurtbewoners over het Ontmoetingshuis worden besproken. De avond wordt georganiseerd in het Jeu Des Boules gebouw (Nordhornerstraat 25, Coevorden). Iedereen is van harte welkom vanaf 18.30 uur.

Hoewel de exacte openingsdatum nog niet bekend is, streven Maatschappelijk Welzijn Coevorden en Domesta erna om het ontmoetingshuis te openen rondom de Nationale Burendag. Dit initiatief is een waardevolle toevoeging aan de gemeenschap en zal bijdragen aan een hechtere band tussen de bewoners van Coevorden.

Bij vragen kan men contact opnemen met het centrale nummer van Maatschappelijk Welzijn Coevorden (085-2735256) en vragen naar Stefan Snoeijer of Lara Britstra.

Afbeelding
Vechtdal veteranen zoeken erkenning Hardenberg 6 uur geleden
Dinsdag 20 oktober was het nog fraai zonnig in onze regionen
Zeer wisselvallig en koel weerbeeld komende week Weer 10 uur geleden
Afbeelding
Inwoners Lemele verzetten zich tegen bouw elf appartementen Ommen 11 uur geleden
Afbeelding
Vechtzomp uit het water Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Conditietraining voor hardlopers Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Opnieuw staking in streekvervoer Hardenberg 12 uur geleden
Afbeelding
Partij voor Twenterand wil opheldering over verdwijnen Care4Uall Twenterand 12 uur geleden
Afbeelding
Geslaagde spooktocht door het Gramsbergerbosje Hardenberg 14 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda