Afbeelding

Trainers langer aan de Old Stars Twenterand verbonden

ma 19 februari 2024 Twenterand

De beide trainers Bernd Bove uit Wierden en Herjan Eshuis uit Vriezenveen staan ook volgend seizoen 2024-2025 voor de groep van de Old Stars Twenterand. De contracten zijn op vrijdagmorgen 16 februari verlengd door het bestuur, dat tevreden is over de wijze waarop de trainingen van de Old Stars Twenterand wekelijks geleid worden op het voetbalcomplex ’t Twistveen in Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Een kleine 35 senioren uit alle kernen van de gemeente Twenterand beleven tijdens die trainingen veel plezier aan hun geliefde spelletje walking football. Er worden samen de nodige activiteiten ondernomen en ook worden er door de Old Stars Twenterand periodiek vrijwilligerswerkzaamheden voor en met bewoners van het woon-zorgcomplex ‘t Haarhuus verricht.

Medio 2025 wordt er de nodige aandacht besteed aan het tienjarig bestaan van de Old Stars Twenterand, onder meer met een groot jubileumtoernooi op de velden van vv Voorwaarts.

Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 8 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 8 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda