Afbeelding
E.Heuver

Vroomshoopse Boys oefent ook nog tegen DZOH

do 10 september 2026 Twenterand

Er is een extra oefenduel voor Vroomshoopse Boys gepland op zaterdagmiddag 12 september. Dan wordt er om 14.30 uur thuis op De Bosrand gevoetbald tegen DZOH uit Emmen van oud-hoofdtrainer van de Boys Karlo Meppelink. Dat team is ook een van de dertien tegenstanders tijdens de competitie 2026-2027 van de eerste klasse G. Op zaterdag 10 oktober wordt in Emmen om het ‘echie’ gespeeld tussen DZOH en Vroomshoopse Boys.

Op zaterdag 19 september is de competitieouverture voor de mannen van hoofdtrainer Joey Rolink en zijn assistent René Netters. Dan speelt de Boys om 15.00 uur thuis tegen SV Nieuwleusen.

Afbeelding
Vroomshoopse Boys oefent ook nog tegen DZOH Twenterand 54 minuten geleden
Donderdag 10 september werden de cheques uitgereikt in het Streekmuseum in Slagharen. (Foto: Gert Stegeman)
Toet en Bloaslust verdeelt laatste geld Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Informatieavond pleegzorg Ommen 4 uur geleden
Twee kinderen van Kindcentrum De Vlinder openen de bibliotheek. (Foto: Gert Stegeman)
Feestelijke opening van bibliotheek Hardenberg 5 uur geleden
Sietse Hakkers (rechts) en Bert Lennips 'trommelen' iedereen op om op 19 september naar de Taptoe Hardenberg te komen op de nieuwe locatie aan de Parkweg. (Foto: Gert Stegeman).
“De Taptoe is iets wat je samen maakt” Hardenberg 5 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda