Afbeelding

Stroming speelt vissers parten

ma 3 juni 2024 Hardenberg

In de Vecht in Ane werd zaterdag 1 juni de derde viswedstrijd van de senioren van hsv De Dobber gehouden. De weersomstandigheden waren goed en dus waren de verwachtingen hooggespannen. Door de hevige regenval van de laatste tijd speelde de sterke stroming de vissers echter parten. Het waren dus uiterst moeilijke omstandigheden waar lang niet iedereen goed mee om wist te gaan. De meeste vissers beproefden hun geluk dan ook met het vissen dicht onder de kant om vooral toch maar een paar visjes te vangen. Dat lukte op een na iedereen. In totaal werd deze wedstrijd 10.410 gram vis aan de haak geslagen. 

Prijswinnaars

Twee vissers wisten een paar grote vissen te vangen. De beste was dit keer Bert Makkinga uit Ommen die maar liefst 3.960 gram vis wist te vangen. Gezien de omstandigheden een super prestatie. Op een mooie tweede plaats eindigde Berend Jan Spijkers, die twee grote vissen wist te vangen met een gewicht van 1.220 gram De derde plaats was voor Herman Spijker met een gewicht van 1.120 gram. De vierde en laatste prijs was voor Willem Zomers met een vangst van 1.100 gram. 

De volgende wedstrijd wordt gevist op zaterdag 29 juni. Dan wordt een marathon wedstrijd gevist in De Vecht in Rheeze. Kijk op de website voor de andere tijden.

Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 7 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 12 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda