Afbeelding
Kv Juventa

Juventa verliest van zichzelf

zo 24 september 2023 Hardenberg Ingezonden

Juventa mocht voor eigen publiek aantreden tegen het bekende DOS uit Kampen. De spelers van Gert Schorn waren zich er bewust van dat het een hele belangrijke wedstrijd zou worden om de aansluiting in deze korte competitie te houden, aangezien de vorige beide wedstrijden verloren werden. 

Wellicht dat het ook juist de druk was die er mede voor zorgde dat de spelers het deze wedstrijd als collectief af lieten weten. Tijdens de gehele wedstrijd was Juventa zoekende naar de juiste vorm en hadden de spelers het lastig om met overtuiging en vertrouwen het goede spel en elkaar te vinden. Er werd met alle goede bedoelingen en inzet gespeeld, maar het leek alsof het geloof in eigen kunnen deze dag niet voldoende gevonden kon worden. Zowel verdedigend als aanvallend kon er geen vuist gemaakt worden, maar ondanks de teleurstelling in eigen kunnen bleven de spelers hard werken om de goede vorm van zichzelf terug te vinden. Na een 4-10 ruststand werd er ook tijdens de tweede helft geen kantelpunt gevonden en de eindstand werd uiteindelijk een verdiende 14-20 overwinning voor de gasten uit Kampen.

Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 3 uur geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 14 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 20 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 21 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda