Afbeelding

Tricolores winnen bij SVVN

zo 29 mei 2022 Hardenberg

SVVN en Bruchterveld, de nummers 4 en 5 van de 3e klasse D Oost speelden zaterdag 28 mei hun voorlaatste competitiewedstrijd van dit seizoen. Was het een wedstrijd om des keizers baard? SVVN staat tamelijk onaantastbaar op een vierde plaats, normaal gesproken goed genoeg om een periode over te nemen. Of gaat het toch nog anders lopen? Bruchterveld volgt in de derde periode de ontwikkelingen elders af. 

In de heenwedstrijd was er een sneu 3-4 verlies geweest. Voor de Tricolores dus een goede motivatie om wat recht te zetten vandaag. Onder leiding van arbiter Marco Verduin was het Bruchterveld dat de eerste klap uitdeelde. Linksback-voor-nood Maikel Ros stoomde op en in de combinatie met Niek Dijk en Lesley op de Haar kon in de zestien komen en zijn schuiver in de korte hoek gaf doelman Patriz Loohuis geen enkele kans. Een snelle voorsprong dus voor de gasten. Wie dacht dat SVVN, dat wat lauwtjes speelde, nu wel even zou aanzetten, kwam bedrogen uit. Het bleef bij wat diepe ballen op de spitsen, maar daar was Koen Godeke oplettend en onderschepte deze met hoofd of voet. Veel gebeurde er verder niet in de eerste helft, tot vlak voor rust.  Dichtbij de 1-1 was Jimmy Scharphof. Uit een prachtige vrije trap van zo’n 25 meter trof hij slechts de binnenkant paal, waarna het leder binnen de lijnen bleef.

Tweede helft

Na de rust was de eerste kans weer voor de gasten. Na een indraaiende vrije trap van Julian Smit kwam Maikel Ros bij de tweede paal een teenlengte tekort. Na een klein uurtje kwam Niels Lubbers voor Op de Haar. SVVN probeerde het nog wel enigszins, maar de toeschouwers konden zich toch niet aan de indruk onttrekken dat de Nacht van Nijverdal net ietsje te zwaar voor de spelers was geweest. Beste kans was dan ook nog voor de gasten via Luuk Benjamins, zijn geplaatste schot werd echter door Loo huis met moeite gekeerd. Laatste ‘wapenfeit’ van SVVN kant was een kopbal van Marvin Thomas die naast het doel van Godeke ging. Na deze overwinning blijven de Tricolores op de vijfde plaatst staan en komt mogelijk zelfs de derde periode in zicht. Volgende week komt Mariënberg op bezoek op de Noppenweide. 

Afbeelding
Petitie roept op tot versneld Europees verbod op zwaar vuurwerk Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Wandelen in de Engbertsdijksvenen? Graag. Rondrijden met andermans trekker? Liever niet. Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Nieuw in Slagharen: sportieve hardloop- en wandelroutes Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Greijdanus Hardenberg winnaar Adviseurs van de Toekomst met De Grote Jacht Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Feestelijke opening De Hof Hardenberg 6 uur geleden