Afbeelding
Gert Stegeman

Avereest wint met grote cijfers

ma 2 juni 2025 Hardenberg

- Door: Bart Nijstad - Het was 31 mei vreselijk warm op het kunstgras van Avereest, dat tegen Tubanters 1897 moest spelen. Die hadden op de laatste dag de titel verspeeld en wilden dat rechtzetten. Jos Gruppen,  de coach van Avereest, had genoeg beelden gezien en wist precies hoe hij de Tubanters wilde bestrijden. 

Dat pakte goed uit en vooral Dawit Baauw was in de eerste helft de grote plaaggeest. Samen met Bram Brouwer zorgde hij constant voor gevaar. Beiden scoorden in de eerste helft en toen na rust Robert Snijder voor de 3-0 zorgde was het pleit beslecht. Het werd zelfs nog 6-0 en volgende week speelt Avereest tegen Wilsum voor een plek in de vierde klasse. Avereest - Tubanters 1897 6-0. 22. Bram Brouwer 1-0, 34. Dawit Baauw 2-0, 46. Robert Snijder 3-0, 54. Renzo Schipper 4-0, 70. Schipper 5-0, 83. Jasper Hoeve 6-0. Volgende week Avereest tegen Wilsum, waarschijnlijk in Zwolle bij Zwolsche Boys.

Vroomshoopse Boys won verdiend van FC Horst. Door een rode kaart bij FC Horst speelde Vroomshoopse Boys bijna een uur met een man meer. Het werd een zwaar bevochten overwinning. Volgende week wacht Zutphen die ze in de competitie ook al twee keer troffen. Dat zal nog een zwaar potje worden, want beide wedstrijden werden door Zutphen gewonnen. In Zutphen werd het 2-1 en op de Bosrand 0-2. Zullen we het maar houden op drie keer is scheepsrecht. Vroomshoopse Boys - FC Horst 2-1. 30. Sil Derks 1-0, 39. Tom Pierik 2-0, 41. Christiaan van Schoonhoven 2-1. 33. Rood: Melle van Scherpenzeel (Horst).

Hardenberg’85 mag het volgende week voor de derde keer opnemen tegen Bergentheim voor een plek in de derde klasse. Harold Muis vond dat de gelukkigste had gewonnen. “Bornerbroek speelt alles lang op die twee spitsen en daar hadden we het lastig mee. Na rust scoorden we vlot en daarna waren we ook beter. Het was vreselijk zwaar.” RKSV Bornerbroek - Hardenberg’85 1-3. 50. Lars Jansonius 0-1, 66. Berend Weiden 0-2, 80. Bjorn Odink 0-3, 90. Sander Kuik 1-3. 

DKB mag het volgende week opnemen tegen VEVO. David van Zandwijk is weer terug en dat scheelt een slok op een borrel. Drie keer liet hij het net bollen en volgende week winnen dan blijft DKB in de vierde klasse. BIj VEVO zijn wat spelers geschorst ivm ruzie bij een wedstrijd tegen Lelystad, misschien kunnen ze daar van profiteren. Vanuit De Krim kunnen de spelers rekenen op support want er zijn bussen geregeld. DKB - EZC’84 4-1. 45. David van Zandwijk 1-0, 52. Luuk Boer 2-0, 88. van Zandwijk 3-0, 90. van Zandwijk 4-0, 90. 4-1.

Lemele kon het 60 jarig feest niet nog mooier maken. Net als vorig seizoen blijft het vijfde klasser. VEVO won met 1-0. Het ging heel lang gelijk op. Het was zuur dat de goal in de extra tijd viel. VEVO - Lemele 1-0. 90. Mike Bronsink 1-0.

Voor Lemelerveld is het volgend seizoen de vierde klasse. Hoewel de thuisclub beter was, nam La Premiere uit Almelo de strafschoppen beter. Het jonge elftal mag het volgend seizoen in de vierde klasse proberen. Robin Morrenhof stopt er mee, en Stan Reimink verlaat de club en gaat met zijn broer bij Heino spelen. Lemelerveld - La Premiere 2-2. 3. Anthony van Duiven 0-1, 5. Jesper Manenschijn 1-1, 25. Teun in de Wal 2-1, 48. Taylon Ayhan 2-2. 90. Rood: Anthony van Duiven. La Premiere wint door strafschoppen 5-4 en mag volgende week tegen Wijhe’92.

VR 1 Ommen

De vrouwen van FC Ommen kunnen zich opmaken voor de finale, want VEV’67 werd met grote cijfers verslagen. 8-1 werd het maar liefst. Roland Nijmeijer zag dat na rust FC Ommen het goed deed. “Begin was rommelig, wat ook kwam door de warmte. Na de 2-1 hebben we een tandje bijgezet en liepen uit naar 8-1.” Robin Poelarends was met vier treffers op dreef. Volgende week wacht de finale voor een plek in de eerste klasse. 

FC Ommen - VEV’67. 23. Robin Poelarends 1-0, 34. Maxime Koopman 2-0, 47. 2-1, 49. Poelarends 3-1, 56. Liset van de Wolfshaar 4-1, 67. Ilse van der Vinne 5-1, 72. Poelarends 6-1, 82. Bo Leeflang 7-1, 87. Poelarends 8-1.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Schoorsteenbrand in Dedemsvaart Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Irnsum en VeV ’67 winnaars voetbalcompetitie Walking Footbal Noord Nederland WFNN Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Start van de senioren competitie van De Dobber uit Hardenberg Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Laatste rit dames buurtbus Beerzerveld Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Ingebruikname nieuw clubhuis Twenterand 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda