Afbeelding
Partnerbijdrage

Bekmann Elektra sluit na 70 jaar haar deuren!

vr 19 december 2025 Hardenberg

GEERDIJK – In 1955 begon Bertus Bekmann thuis aan de Schoolstraat met installatiewerk op het gebied van elektra. Een goede keuze zo bleek, want het was het begin van een zeer succesvol familiebedrijf. Nu, 70 jaar later, sluit Bekmann Elektra haar deuren. Eerst van de winkel aan de Noorderweg 83, en later stopt Bekmann Elektra helemaal. Johnny Bekmann zegt: “Er is geen opvolger. De kinderen hebben een andere weg gekozen.”

Winkel dicht

Om te beginnen gaat aan het einde van dit jaar de winkel dicht. “De hele winkel moet leeg” zegt Alda Bekmann, “En uiteraard zijn er kortingen, die kan men in de winkel zien! Overigens wel alleen op artikelen die op voorraad zijn.” “En de winkel blijft tot het eind van het jaar normaal functioneren” vult Johnny aan, “Er kan dus ook nog wel besteld worden.” Als de winkel straks eenmaal gesloten is, is de winkelruimte in overleg te huur.

Jaartje door

“Met de overige werkzaamheden gaan we nog een jaartje door” zegt Jo Bekmann, “Ook voor service of met storingen kan men in 2026 dus nog gewoon bij ons terecht.” En Johnny vult aan: “We bepalen zelf wanneer we stoppen en doen dat in ons eigen tempo. We hebben er geen drukte mee. We weten niet anders en hebben niet echt hobby’s. Het is wel fijn dat we er straks iets vaker op uit kunnen en dat we niet meer altijd gebonden zijn aan de winkel en aan ons bedrijf. Want door de winkel en door het feit dat men ons altijd kon bellen in geval van storingen, stonden we wel altijd aan! In de nieuwe situatie hebben we wat meer tijd voor onszelf.”

Afbeelding
Waterdiertjes zoeken Hardenberg 4 minuten geleden
Afbeelding
Parkvissers vangen veel vis Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Motorrijder belandt in sloot in Collendoorn Hardenberg 17 uur geleden
Gemeente Ommen beeld_16946.JPG
Ommer Bissingh Internationale Dag brengt cultuur en gezelligheid samen Ommen 19 uur geleden
Afbeelding
Gezonde Smikkelweken: kinderen leren over gezond eten Hardenberg 21 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda