Afbeelding

Bart Klein Horsman nieuwe centrummanager Twenterand

vr 21 maart 2025 Twenterand

Twenterand heeft een nieuwe centrummanager. Bart Klein Horsman uit Borne gaat deze mooie taak vanaf 1 mei op zich nemen. Met de aanstelling van een centrummanager hoopt de gemeente de leefbaarheid, de economische groei en de gastvrijheid in de vier grote dorpen in de gemeente te bevorderen. Wethouder Economie Aimée van der Ham is blij met de komst van Bart Klein Horsman.

Het idee voor een centrummanager komt van de Twenterandse gemeenteraad. “Dat klopt”, zegt wethouder Van der Ham. “Een tijdje geleden wilde de raad dat we op zoek gingen naar een centrummanager voor Den Ham. Maar al snel bleek dat er in de hele gemeente behoefte was aan een centrummanager. Met Vriezenveen, Den Ham, Vroomshoop en Westerhaar-Vriezenveensewijk hebben we vier dorpen die allemaal net even iets anders nodig hebben. Onze nieuwe centrummanager gaat daarmee aan de slag.”

Goede samenwerking

Wat gaat die centrummanager dan doen? “De centrummanager weet diverse organisaties in de gemeente te verbinden en te enthousiasmeren”, aldus de wethouder. “Bart is de schakel tussen de gemeente en de ondernemers. Iemand die zorgt dat evenementen van de grond komen, maar ook de verenigingen kan helpen met vergunningen. Mooi is dat we de winkeliersverenigingen steeds hebben betrokken bij het vinden van een centrummanager. We hopen op een goede samenwerking en dat we hier als gemeente van mogen groeien.”

Enorme plus

De nieuwe centrummanager is volgens de wethouder een van de mooie ontwikkelingen op het gebied van economie. “Maar denk ook aan het Ondernemershuis, dat nieuw leven is ingeblazen”, zegt Van der Ham. “En het Investeringsfonds, Twenterand Invest, is van start gegaan. Hiermee kunnen sportclubs, culturele organisaties en ondernemers een beroep doen op financiën voor mooie initiatieven. Een goede samenwerking tussen Twenterand Invest, het Ondernemershuis, Visit Twenterand en de centrummanager is een enorme plus voor onze gemeente.”

Afbeelding
Goede Doelen Dag bij Hooge Graven Ommen 4 minuten geleden
Afbeelding
Openluchtbad Olde Vechte wordt drijvende concertzaal Ommen 30 minuten geleden
Wethouder Alice van den Nieboer kwam het diamanten paar woensdag 12 augustus namens de gemeente Ommen feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Bruidspaar Meulenbelt-Posthuma toost op zestig jaar samenzijn Ommen 39 minuten geleden
Afbeelding
Veel te beleven tijdens Bissingh Ommen 1 uur geleden
Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 11 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda