Afbeelding

Aanpak tegen hondenpoep en parkeeroverlast in Twenterand

wo 26 februari 2025 Twenterand

- Door Ina Timmer - De gemeente Twenterand pakt de overlast van hondenpoep en foutparkeren serieus aan. Inwoners klagen regelmatig over deze problemen, die al jaren spelen en lastig op te lossen zijn. Het gaat vooral om hondenbezitters die de poep niet opruimen, auto’s die hinderlijk geparkeerd staan en plekken die onnodig bezet worden, zoals laadplekken en gehandicaptenparkeerplaatsen.

Om hier verandering in te brengen, start in 2025 een project van tien weken. De eerste fase draait om bewustwording: via social media roept de gemeente op om mee te werken aan een schonere en veiligere omgeving. Daarna volgt een periode van toezicht, waarin handhavers (boa’s) overtreders aanspreken en waarschuwen. In de laatste fase wordt strenger opgetreden en krijgen mensen die zich niet aan de regels houden een boete.

Het doel van deze aanpak is een prettigere leefomgeving voor iedereen. De gemeente hoopt dat inwoners samen bijdragen aan een nette en veilige buurt.

Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 8 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 8 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda