Afbeelding

Spetterpret in Aquapark De Zandstuve en De Groene Jager

vr 5 juli 2024 Twenterand

Jong Twenterand organiseert in de zomervakantie twee zwembadactiviteiten voor alle jongeren uit Twenterand van 9 tot 23 jaar. In Vroomshoop op 23 juli en in Den Ham op 29 augustus.

In het Vroomshoopse Aquapark De Zandstuve zijn de activiteiten van 11.00 tot 17.00 uur en in de Hammer Groene Jager van 13.00 tot 17.00 uur. Jongeren kunnen zich aanmelden voor gratis kaartjes door een app-bericht te sturen naar 06 - 5782 9290 of zich aan te melden in één van de jongerencentra.


Spetterpret


Het wordt genieten met hopelijk zomers weer. Voor degene die ontspannen en vrij wil zwemmen in het zwembad is dat uiteraard mogelijk. Maar speciaal voor de liefhebbers is er een grote en spectaculaire waterstormbaan geregeld. Klim, spring en glijd je een weg door deze uitdagende hindernisbaan.

Zien we jou in de zomervakantie bij deze te gekke activiteiten? Je bent van harte welkom! Voor meer informatie en om je aan te melden voor onze activiteiten, neem contact op met jongerenwerker Saskia, 06-5782 9290 of mail spapenborg@zorgsaamtwenterand.nl


Blijf op de hoogte van al onze spannende activiteiten door Jong Twenterand te volgen op social media @jongtwenterand. Mis geen moment van de actie en ontdek wat er allemaal te beleven valt.

Henk Meppelink in de Kruisstraat met de bekende klinkertjes. (Foto: Gert Stegeman).
Vijfde lustrum Lichtstadloop wordt spectaculair Hardenberg 3 uur geleden
Burgemeester Offinga reikte de prijzen uit aan de winnaars Henk Veldhuis, Adries Berg en John Gruter.
Standwerkersconcours opnieuw groot succes Hardenberg 4 uur geleden
Foto uit het archief
Kom naar het Race event Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Fraterman en Korte beste Parkvissers Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Brandweer blust natuurbrand bij Pekelbrug Hardenberg 15 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda