Afbeelding

Aanhanger brandt uit op de N36

vr 4 maart 2022 Twenterand

Op de Twentseweg (N36) bij Beerzerveld is een aanhanger volledig in vlammen opgegaan. De brandweer kreeg vrijdag 4 maart rond 13.50 uur de brandmelding binnen. Bij aankomst viel er voor de spuitgasten weinig meer te redden.

De brand is ontstaan in de aanhanger, maar het is niet bekend hoe deze heeft kunnen ontstaan. Het verkeer heeft zo’n 45 minuten hinder van de brand ondervonden. De auto die de aanhanger voorttrok heeft geen schade opgelopen, het wegdek evenmin. De aanhanger is afgesleept.

Afbeelding
Afbeelding
Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 3 uur geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 14 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 20 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 21 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda