A-orkest Herfstwind.
A-orkest Herfstwind.

SDG viert jubileum

do 6 februari 2025 Ommen

In 2025 bestaat muziekvereniging Soli Deo Gloria uit Ommen maar liefst 90 jaar. Een prachtige mijlpaal die de vereniging natuurlijk niet onopgemerkt voorbij laat gaan. Het hele jaar staan diverse muzikale activiteiten gepland. Op zaterdag 8 maart start het jubileumjaar feestelijk met het bijzondere ‘Liefde voor Muziek’ concert. Het concert vindt plaats in MFC De Carrousel in Ommen begint om 19.30 uur. Vanaf 19.00 uur is de zaal open.

Het belooft een memorabele avond vol prachtige melodieën en opzwepende ritmes te worden. Verwacht een diverse selectie van muziekwerken, uitgevoerd door onze slagwerk-ensembles, fanfare-orkesten en een heus reünisten-orkest onder leiding van dirigenten Marten van der Wal, Simon Haakmeester en Andries Martens. Kaarten zijn aan de zaal te koop of kunnen online besteld worden via sdgommen.weticket.com

Dit concert wordt gecombineerd met een gezellige reünie voor (oud-)leden van de vereniging. Iedereen die ooit lid is geweest van SDG wordt van harte uitgenodigd om ‘s middags herinneringen op te halen, verhalen te delen en oude muziekmaatjes weer te ontmoeten.

Speel mee tijdens het jubileumconcert

Heb je zin om nog één keer met het orkest mee te spelen? Dat kan! Als oud-lid ben je van harte welkom om ’s avonds tijdens het jubileumconcert mee te spelen en zo samen met de huidige leden deze bijzondere gelegenheid muzikaal te vieren.

Ben je lid geweest van SDG Ommen en heb je geen persoonlijke uitnodiging ontvangen voor de reünie en het jubileumconcert? Meld u dan aan via www.sdgommen.nl.

“We kijken er naar uit om om je weer te ontmoeten in ons muziekgebouw aan de Korenmolen of tijdens het concert in MFC De Carrousel”, aldus de organisatie.

Afbeelding
Christian Kist deed mee aan een Eurotour Twenterand 1 minuut geleden
Afbeelding
Matthijs Derks wint het NK Vlakland Hardenberg 3 minuten geleden
Afbeelding
Lazama op pad Hardenberg 38 minuten geleden
Afbeelding
Vroomshoopse Boys verliest slotduel en eindigt als zevende Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Lip en Spijkers winnen derde wedstrijd van de Parkvissers in de vijver in de Marslanden Hardenberg 2 uur geleden