Afbeelding

Raadsfracties vragen inwoners om advies

vr 28 oktober 2022 Ommen

De gemeenteraadfracties van VVD, VOV en D66 willen graag weten hoe inwoners van Ommen kijken naar het raadsvoorstel om te onderzoeken of er mogelijkheden zijn om voor 3 jaren 100 asielzoekers op te vangen en op welke wijze dat dan het beste zou kunnen. Om advies van de inwoners te krijgen houden de volksvertegenwoordigers daarom op dinsdag 1 november  in de Hans van Lingen Muziek Hal (HMH) aan de Brugstraat 28 (naast café de Herberg) in Ommen een bijeenkomst. Aanvang 19.30 uur. Iedereen wordt hiervoor van harte uitgenodigd. 

Ommen heeft op diverse momenten veel asielzoekers opgevangen. Bijvoorbeeld in de jaren ‘90 aan de Rotbrink en in Lemele, in 2001, 2009 en 2010 op de Besthmenerberg en diverse malen was er tijdelijke opvang in sporthal de Slagen. 

Op dit moment zijn er 190 opvangplekken in Lemele en 40 tijdelijke plekken in het gemeentehuis. De volksvertegenwoordigers van VVD, lokale partij VOV en D66 horen tijdens de bijeenkomst op 1 november ook graag van de inwoners hoe zij terugkijken naar deze opvangmomenten. 

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 42 minuten geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen 22 uur geleden
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda