
Start Beleef ‘t in Ommen met fietspuzzeltocht
za 4 september 2021 OmmenZaterdag 4 september vond de eerste activiteit van Beleef ‘t in Ommen plaats. Een fietspuzzeltocht van het Cultuurhistorische Centrum Ommen. De aanleiding van de fietspuzzeltocht was de overhandiging van het fotoarchief van de gemeente Ommen aan het CCO.
Wethouder Scheele overhandigde deze middag een bijzonder archiefstuk aan het CCO. Het was een zilveren bodebus, een onderscheidingsteken in de vorm van een schildje dat vroeger door bodes als ambtsteken gedragen werd. De wethouder heeft dit ontdekt in de burelen van het gemeentehuis.
Na deze overhandiging was er een fietspuzzeltocht met oude foto’s uit Ommen. Fietsers kregen een route mee en konden de foto’s van toen met het nu vergelijken en de vragen beantwoorden.
Sport- en cultuurseizoen in Ommen
Van 4 t/m 19 september organiseren Ommer organisaties en de gemeente diverse aantrekkelijke activiteiten onder de noemer “Beleeft ’t in Ommen”. Met als doel de sector een boost te geven en alle inwoners van Ommen kennis te laten maken met het zeer diverse aanbod op het gebied van sport en cultuur.





