
Digispecials bij Bibliotheek Ommen
vr 6 februari 2026 OmmenSteeds meer zaken regel je zelf via de computer of smartphone. Dat is handig, maar kan ook lastig zijn als je hier weinig ervaring mee hebt. Daarom start Bibliotheek Ommen vanaf 17 februari met de maandelijkse Digispecial: een praktische bijeenkomst waarin je stap voor stap digitale toepassingen ontdekt en meteen zelf uitprobeert.
Op dinsdag 17 februari van 10.00 tot 12.00 uur staat de Digispecial in het teken van Google Foto’s. Deelnemers ontdekken hoe zij foto’s eenvoudig kunnen bewaren, ordenen en terugvinden. Door meteen zelf aan de slag te gaan, leer je op een duidelijke manier hoe je foto’s kunt bekijken, zoeken en delen. Zo haal je meer plezier uit je foto’s.
Elke maand een ander thema
Elke Digispecial heeft een ander onderwerp. De komende maanden komen onder meer reizen plannen, WhatsApp, online stamboomonderzoek en wandelapps aan bod. Bezoekers kunnen gratis binnenlopen. Lid zijn van de bibliotheek is niet nodig en de koffie en thee staan klaar.
Kijk voor meer informatie op www.bibliotheeksalland.nl/cursussen
Digitaal Café en Informatiepunt Digitale Overheid
Heb je andere digitale vragen? Kom dan naar het Digitaal Café. Hier kun je terecht met al je vragen over computers, tablets, smartphones en apps. Het Digitaal Café is altijd tegelijk met het Informatiepunt Digitale Overheid (IDO). Daar helpen we je met het regelen van overheidszaken zoals toeslagen, rijbewijs verlengen of AOW aanvragen.
De Digitale Cafés en Informatiepunt Digitale Overheid vinden wekelijks plaats op dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en op woensdag van 14.00 tot 16.00 uur in de bibliotheek.








