
Vrijgezel-(lige) avond in de Proatkoele
wo 2 april 2025 Hardenberg- Door: Ina Timmer - Op vrijdag 9 mei vindt er een bijzondere avond plaats in De Proatkoele, Tottenhamstraat 78 in Dedemsvaart, de vrijgezel-(lige) avond voor vrijgezellen van 35 jaar en ouder. Dit evenement begint om 20.30 en duurt tot 0.30 uur en wordt georganiseerd voor iedereen die op zoek is naar liefde, vriendschap of gewoon een gezellige avond in een ontspannen en laagdrempelige sfeer. Het belooft een avond vol nieuwe ontmoetingen, leuke gesprekken en vooral veel gezelligheid te worden.
Het idee voor deze avond komt van Marieke van Lenthe, die al meer dan 24 jaar feesten organiseert in de ‘Proatkoele’. Haar bekende feesten met muziek uit de jaren ’60 en ’70 waren altijd een groot succes.
“Tijdens de jaren ‘60 & ‘70 avond in de Koele werd ik aangesproken door een man die vrijgezel is. Of het toch niet mogelijk was dat er een vrijgezellenfeest werd georganiseerd in de Proatkoele. Een geschikte locatie vond hij. Hij moest nu altijd ver rijden om naar dit soort avonden voor singles heen te gaan. Hij zou het leuk vinden dat er iets in de buurt georganiseerd werd. Het online swipen was die wel beu en ging liever naar iets waar je in real live elkaar kunt ontmoeten. Tijdens deze avond kwamen er meer signalen die hier wel behoefte aan hadden. Ik heb dit een lange tijd laten sudderen, maar uiteindelijk heb ik de stoute schoenen aangetrokken en Joyce Niburg gevraagd of zij samen met mij deze avonden wil organiseren”, aldus Marieke.
Joyce heeft ervaring als gastvrouw bij speeddate-avonden in Zwolle en was meteen enthousiast. Samen met Johan en Daniëlle Krul van de ‘Proatkoele’ werd het plan concreet en zo werd de eerste editie gepland.
“We hebben een geweldig leuk concept bedacht om deze avond aan te kleden, zodat de gasten op een leuke manier met elkaar in contact kunnen komen. Ook voor diegene die het lastig vinden om alleen binnen te komen hebben we iets bedacht. Kortom we trekken alles uit de kast om er een onwijs leuke avond van te maken”, vervolgt Marieke.
Wat kun je verwachten?
Tijdens de vrijgezel-(lige) avond draait alles om ongedwongen samenzijn, nieuwe mensen leren kennen en genieten van een sfeervolle avond. Bij binnenkomst ontvang je een gratis kopje koffie of thee om de avond ontspannen te beginnen.
Gedurende de avond worden er hapjes geserveerd en is er volop gelegenheid om met anderen in gesprek te gaan. Om de interactie te bevorderen, worden statafels voorzien van gesprekstarters en vindt er een aantal tafelwisselingen plaats, zodat je meerdere mensen kunt ontmoeten.
Marieke vervolgt: “Na de gesprekken gaat de muziek een tandje harder en wordt de dansvloer geopend. Van rock tot pop en van disco tot de nieuwste hits: de DJ Henk draait jouw favoriete nummers. Of je nu de avond al dansend doorbrengt of liever gezellig blijft kletsen, het is helemaal aan jou. De eerste aanmeldingen zijn al binnen en de reacties zijn enthousiast”.
Marieke en Joyce benadrukken dat de avond niet puur om daten draait, maar vooral om nieuwe contacten leggen en samen een leuke tijd beleven. Mocht de avond een succes zijn, dan volgen er meer edities en wellicht zelfs andere activiteiten, zoals een vrijgezel-(lige) wandeling.
Kaarten
Kaarten zijn verkrijgbaar voor vijftien euro via vrijgezelligeavond@gmail.com of aan de deur via contante betaling van twintig euro.
Dit is inclusief koffie/thee en hapjes.
Meld je aan
Dus ben jij 35+ en vrijgezel? Wil je nieuwe mensen ontmoeten in een gezellige en ontspannen setting?
Meld je dan aan en beleef een avond vol plezier, muziek en mooie ontmoetingen.









