
‘Lionsclub Vechtdal organiseert’
vr 21 maart 2025 HardenbergOp woensdagavond 26 maart organiseert Lionsclub Vechtdal de eerste editie van ‘Lionsclub Vechtdal organiseert’ in Theater Dina, Dedemsvaart. Tijdens deze interactieve bijeenkomst staat het thema ‘Jeugd’ centraal. Lionsclub Vechtdal nodigt inwoners uit voor interactief gesprek over de jeugd. Burgemeester Maarten Offinga, Jan Breukelman en Henk Leemhuis van de Participatieraad delen hun inzichten vanuit verschillende perspectieven. Door middel van prikkelende stellingen en ruimte voor discussie wordt het een dynamisch gesprek waarin iedereen zijn stem kan laten horen.
Een open dialoog, zonder politiek karakter
De avond is bedoeld om ervaringen en ideeën uit te wisselen in een brede, neutrale setting. Hoe betrekken we jongeren bij maatschappelijke vraagstukken? Welke uitdagingen ervaren zij in hun omgeving? Hoe gaan we om met elkaar en wat is hierin ieders verantwoordelijkheid? Politieke partijen worden bewust niet benaderd, zodat de focus op de inhoud ligt. Wel zijn serviceclubs, zoals de Lions, en organisaties zoals de Jongeren Adviesraad uitgenodigd om mee te praten.
Lionsclub Vechtdal zet zich in voor de jeugd
Met deze bijeenkomst wil Lionsclub Vechtdal jongeren inspireren en ondersteunen in hun ontwikkeling, leiderschap en maatschappelijke betrokkenheid. Dit sluit aan bij de wereldwijde missie van Lions Clubs International om jeugd te helpen groeien.
De avond wordt gehouden in Theater Dina (Fellowship of Acoustics), Moerheimstraat 144 in Dedemsvaart en begint om 20.00 uur, de inloop is vanaf 19.30 uur. Entree is gratis. Er kunnen maximaal 100 personen zitten. Aanmelden is verplicht: info@lionsvechtdal.nl
Meer informatie over Lionsclub Vechtdal: lionsvechtdal.nl








