Afbeelding

Start Filosofisch Café in Bibliotheek

zo 16 maart 2025 Hardenberg

De Bibliotheek Hardenberg is van plan om, samen met filosoof Reina Brouwer, regelmatig een Filosofisch Café te organiseren. Ben je geïnteresseerd en wil je graag meer informatie? Kom dan donderdag 27 maart tussen 15.00 en 16.30 uur naar de inloop in de Bibliotheek Hardenberg. Tijdens deze inloop wordt door Reina Brouwer uitleg gegeven, kun je kennis maken en je vragen stellen. Voor deze inloop hoef je je niet aan te melden.

Maand van de filosofie

Omdat april de maand van de filosofie is wordt met het eerste Filosofisch Café gestart op woensdag 9 april van 19.30 tot 21.30 uur bij de leestafel in de Bibliotheek Hardenberg. Meld je hiervoor aan op www.bibliotheekhardenberg.nl/activiteiten.

Filosofisch café

Het Filosofisch Café is een plek waar je elkaar filosofisch kunt ontmoeten, gezellig samen kunt zijn, en een plek waar denkplezier de boventoon voert. Want iedereen kan denken, denkend voelen en voelend denken en op die manier zijn leven - al denkend - bewuster en plezieriger leven.

Ben jij nieuwsgierig of dit iets voor jou is? Schroom niet en kom naar de inloop en/of het eerste café om elkaar te ontmoeten!

Filosofie

Letterlijk betekent filosofie de liefde (Philo) voor de wijsheid (sofia), wijsbegeerte dus: een verlangen om helder en met wijsheid te denken. Dat is een begrijpelijke wens. Want wie wil er nu niet zijn eigen tijd begrijpen en vooral ook doorzien? Alle (nep)nieuws moeiteloos ontrafelen en doorgronden; en hoe je te verhouden tot deze steeds onzekerder en onveiliger wordende wereld.

Een gedeelte van de organisatie met Mark en Annet in het midden (foto: Bas Schipper)
‘Heel Hardenberg zingt’ verbindt Hardenberg 14 minuten geleden
Afbeelding
Nul-punt-nul even sToren 53 minuten geleden
Afbeelding
N36 afgesloten voor onderhoud Hardenberg 57 minuten geleden
Afbeelding
Kunstenaar Buikema: Gemeentehuis is een prachtgebouw! Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Strobalen op aanhangwagen in brand op Twenteweg in Hardenberg Hardenberg 12 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda