de huidige eigenaren van het bedrijf.Dat zijn de kleindochter van de oprichter J Deen en haar partner Jan Veneberg.
de huidige eigenaren van het bedrijf.Dat zijn de kleindochter van de oprichter J Deen en haar partner Jan Veneberg.

100 jaar schildersbedrijf Deen

zo 3 november 2024 Hardenberg

Schildersbedrijf Deen uit Ommen viert dit jaar een bijzonder jubileum. Op 9 november 2024 bestaat het familiebedrijf precies honderd jaar. 

De geschiedenis van Schildersbedrijf Deen begint bij de grondlegger, J. Deen senior, die in Balkbrug als zelfstandig ondernemer de basis legde voor wat later zou uitgroeien tot een gerenommeerd bedrijf. In 1970 nam zijn zoon Jan Deen het stokje over en leidde hij het bedrijf met dezelfde toewijding en zorg tot augustus 1998. Inmiddels wordt het bedrijf geleid door de derde generatie: dochter Ageeth en haar echtgenoot Jan Veneberg zetten de familietraditie voort met een frisse blik op de toekomst. Door de jaren heen is het bedrijf verschillende malen uit zijn jasje gegroeid. De huidige locatie is gevestigd aan de Nieuwelandstraat 10 te Ommen. Naast schilderwerkzaamheden biedt Schildersbedrijf Deen ook mogelijkheden voor aankomende vakmensen. Het bedrijf is een gecertificeerd opleidingsbedrijf, waar toekomstige schilders onder begeleiding van ervaren en gediplomeerde professionals hun vak kunnen leren. 

Op de foto de huidige eigenaren van het bedrijf. Dat zijn de kleindochter van de oprichter J Deen en haar partner Jan Veneberg.

kat
Vangacties Dierenopvang Koningen groot succes Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Viva Futbol!l - het voetbal boek over Mexico Hardenberg 4 uur geleden
Van L.nr.r: Elma Soeten, Piet Cees van der Wel, burgemeester Offinga, Werner ter Kate en Andy de Vos. (Foto: Gert Stegeman).
Coalitieakkoord ‘Goed voor elkaar’ Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Feestelijke onthulling nieuw logo bij Kindcentrum De Spreng-El Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Op excursie in natuurgebied Beerze Hardenberg 7 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda