Afbeelding

Uniek ‘In Harmony’ concert met orkest en koor

vr 11 oktober 2024 Hardenberg

Het Symfonisch Blaasorkest Overijssel (SBO) en het Hardenbergs Christelijk Mannenkoor (HCM) nemen u mee in een bijzondere muzikale samenwerking. U bent van harte welkom op zaterdag 9 november a.s. om 20:00 uur in de Kandelaarkerk Heemse te Hardenberg (Weidebuurt 9). Toegangskaarten à € 15,00 zijn in Hardenberg verkrijgbaar bij verschillende voorverkoopadressen en bij de leden van beide verenigingen.

Dit is de eerste keer dat het Symfonisch Blaasorkest Overijssel (SBO) en het Hardenbergs Christelijk Mannenkoor (HCM) samen een concert verzorgen. Deze unieke samenwerking is ontstaan vanuit het vierdelige symfonisch gedicht ‘De Fremersberg’ van de Boheemse dirigent Koennemnann. Dit werk, geschreven voor harmonieorkest en koor, beschrijft een jachtgezelschap dat in een zwaar onweer terechtkomt op de Fremersberg.

Naast dit nummer is het programma voor het ‘In Harmony’ concert zorgvuldig samengesteld en biedt het voor iedere luisteraar aantrekkelijke muziek. Een kleine greep uit het programma: muziek uit Carmina Burana, traditionele Ierse volksmuziek, filmmuziek en een Pomp and Circumstance mars met het prachtige ‘Land of Hope and Glory’. 

Ook de talentvolle mezzo sopraan Judith Godeke verleent haar medewerking aan deze unieke samenwerking. 

Symfonisch Blaasorkest Overijssel

SBO bestaat uit ruim 40 leden en is een orkest voor en door muzikanten uit Overijssel en omgeving. Het orkest bestaat nu 10 jaar en staat sinds 2017 onder muzikale leiding van dirigent Wim Booij. Elke maand komen de musici bij elkaar om intensief te repeteren. Gemiddeld organiseert SBO 2 à 3 concerten per jaar.

Hardenbergs Christelijk Mannenkoor 

Het HCM is een begrip in de regio Hardenberg. Het ruim 100-koppige mannenkoor bestaat sinds 1960. Het repertoire bestaat uit evergreens, musicalmuziek en meer eigentijdse liederen. Het koor staat sinds 1987 onder leiding van dirigent Jan Quintus Zwart. 

Afbeelding
Nick Marsman wint 5 km in Berkum Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Wandelen op de Lemelerberg Ommen 3 uur geleden
Medewerkers en vrijwilligers van De Stuw, plaatselijk belang Marslanden en wijkvereniging Baalderveld. Van.l.n.r.: Marry, Leni, Menja Freke, Marlies, Renatie, Wietse, en Leonie. (Foto: Gert Stegeman).
Twee nieuwe ontmoetingsplekken Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Grote verkeerscontrole bij Evenementenhal Hardenberg Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Scootmobielers maken zonnige eerste trip Hardenberg 5 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda