Afbeelding

Stralende Open Tuindagen

ma 24 juni 2024 Hardenberg

De Open Tuindagen in Lemelerveld waren wederom een groot succes, dat mede te danken was aan de prachtige zomerse omstandigheden. Men kon genieten van 11 mooie tuinen, waarbij in de meeste tuinen het oog voor natuurlijker /duurzamer tuinieren centraal stond, met veel aandacht voor de biodiversiteit. 

Een mooi voorbeeld waren de ‘Tweede Leven’ tuinen, waar materialen werden hergebruikt. Een voorbeeld hiervan is een oude trekkerband die hergebruikt wordt als mini vijver. Zowel zaterdag, als zondag waren gelijk om klokslag 10 uur al de eerste bezoekers aanwezig. De deelnemers kregen veel positieve reacties op hun prachtige tuin, hun creativiteit en de vele energie en tijd die er in steken. Bovendien waren de bezoekers verrast door de gastvrijheid waarmee ze ontvangen werden. Wat een mooie ontmoetingen vonden er hierdoor plaats in de tuinen. Veel tuineigenaren mochten honderden bezoekers , uit alle windstreken ontvangen.

De uitgezette fietsroute werd ook erg gewaardeerd en veel gebruikt. Al met al dus zeker voor herhaling vatbaar. “Bijzonder dankbaar zijn wij een ieder dit mede mogelijk heeft gemaakt,” aldus de organisatie.

Afbeelding
Jan Willem Kuiper heeft de cheque van 10.600 euro voor KWF in ontvangst genomen.
Hugo Venebrugge Toernooi levert recordopbrengst op voor goed doel van plaatsgenoot, ATC’65 neemt wisselbeker mee naar huis Sport Ingezonden 3 uur geleden
Roos Overijssels Kampioen, Floortje tweede
Kampioenstitels en teamgoud voor TSH Hardenberg Sport Ingezonden 6 uur geleden
Autorodeo Dedemsvaria
Autorodeo Dedemsvaria Nieuws Ingezonden 7 uur geleden
Afbeelding
Kindermiddag ‘kriebelbeestjes’ bij De Koppel Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Twee Open Tuindagen in Lemelerveld Ommen 11 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda