Afbeelding

Verkoop kerstkleden aan huis voor goed doel

za 9 december 2023 Hardenberg

Dit jaar houdt Dina Poortier weer een verkoop van handgemaakte kerstkleden. Van woensdag 13 december tot en met zaterdag 23 december van 10.00 tot 16.00 uur is er een verkoop aan huis. In haar garage aan de Hardenbergerweg 71 in Ommen is een marktkraampje opgesteld met een keus uit veel

Het gaat om kerstkleden in allerlei maten. Kleden voor de voet van de kerstboom maar ook tassen, kussens, schorten, pannenlappen, te veel om op te noemen. Het met naald en draad maken van mooie kunstwerken van stof is al een jarenlange hobby van Dina Poortier.

De opbrengst van de verkoop is bestemd voor ‘Good Hope’, een stichting die een medische post in zuidwest Oeganda ondersteunt. Wie meer wil weten kan met haar bellen: 0529-453144.

Afbeelding
Auto over de kop na bermongeval op N343 bij Bergentheim Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Nieuw Evenement in Ommen: van Stuw tot Stad Ommen 9 uur geleden
Afbeelding
Chiel Ridderman zet volgende stap Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Bekerduels en oefenprogramma Vroomshoopse Boys bekend Twenterand 12 uur geleden
Afbeelding
Brand op akker aan Hammerdijk in Vroomshoop snel geblust Twenterand 14 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda