Afbeelding

Kindermiddag met als thema ‘Nazomer’

za 16 september 2023 Hardenberg

Op woensdag 20 september organiseert De Koppel een kindermiddag, waarbij er gewerkt wordt met karton en echte bladeren. Kinderen vanaf 6 jaar zijn van harte welkom.

Na de ontvangst gaat de groep eerst naar buiten, lekker even de Koppeltuinen in, op zoek naar bladeren en grasjes. Eenmaal terug krijgt ieder kind een wit kartonnen vel. Op tafel ligt verf om een mooi landschap mee te verven. Van de bladeren worden dieren gemaakt, die vervolgens een plekje in het landschap krijgen. 

De activiteit begint om 14.00 uur en eindigt rond 16.00 uur. Voor informatie en opgave, 0523-273388. De Koppel is te vinden aan de Vechtstraat 8 te Hardenberg. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en in de weekenden van 13.00 tot 16.00 uur. www.dekoppel.com. De Koppel is ook een van de 5 Anjerpunten in het Vechtdal.

Afbeelding
Nieuw boek van Jan Veenstra onderzoekt de terugkeer van Duitse militaire macht Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Aanrijding op oversteek Twenteweg in Brucht Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Veel belangstelling tijdens open dag vernieuwd gemeentehuis Twenterand Twenterand 7 uur geleden
Afbeelding
Kleding- en speelgoedbeurs Twenterand 8 uur geleden
Afbeelding
‘Halve’ van Vroomshoop Twenterand 9 uur geleden
Afbeelding
Tuinen Mien Ruys biedt Podium aan beeldhouwkunst Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Kaartavond in ‘t Uilenest Hardenberg 13 uur geleden
Bij Next Level zijn alle jongeren welkom om langs te komen, ongeacht achtergrond of interesses. (Foto: Gert Stegeman).
Next Level viert vijfjarig bestaan Hardenberg 16 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda