
Simon Fransen en Joop Fraterman winnen viswedstrijd
ma 24 juli 2023 HardenbergWoensdag 19 juli is de negende wedstrijd van de parkvissers gehouden in het kanaal Almelo-de Haandrik aan de Hoogenweg. Deze werd gewonnen door Simon Fransen. Joop Fraterman was zaterdag 22 juli de winnaar van de vijfde wedstrijd van de senioren van De Dobber in de Lutterhoofdwijk in De Krim.
Er deden woensdag 16 vissers mee. Het weer was mooi maar de vis had er dit keer geen zin in. Er werd wel wat gevangen maar het was nauwelijks de moeite waard. De wedstrijd werd gewonnen door Simon Fransen die 1.480 gram vis wist te vangen. Goede tweede was dit keer Hendrikus Kampherbeek met een vangst van 1.430 gram. De derde plaats was voor J. Fraterman met een vangst van 1.400 gram. Woensdag 26 juli wordt er opnieuw op dezelfde locatie gevist.
Seniorenwedstrijd
Zaterdag beloofde het weer niet veel goeds, eerst was het nog zo goed als droog maar het begon steeds meer te regenen. Gelukkig voor de vissers was er niet al te veel wind. Er werd redelijk goed gevangen waarbij de beide kopstekken de boventoon voerden. De wedstrijd werd gewonnen door Joop Fraterman met een gewicht van 4.490 gram. Op de tweede plaats eindigde Berend Jan Spijkers met een gewicht van 2.770 gram. Derde was Willem Zomers met een gewicht van 2.070 gram. De laatste wedstrijd wordt gevist in oktober in de Vecht in Rheeze.








