Afbeelding

Fietsen door het Vechtdal

zo 16 juli 2023 Hardenberg

Van dinsdag 5 tot en met vrijdag 8 september wordt vanuit verschillende campings in het Vechtdal voor de 24ste keer de Vechtdal Fietsvierdaagse georganiseerd. Vier dagen fietsen door het Vechtdal langs vooraf uitgezette routes, met af en toe een uitstapje naar de Regge, de Reest, Salland en Duitsland.

Wat de Vechtdal Fietsvierdaagse zo bijzonder maakt, is dat er elke dag op een andere locatie wordt gestart. Dus elke dag rijd je een geheel andere route. De startcampings dit jaar zijn op dag 1: Camping Ommerland en Beerze Bulten, dag 2: Camping De Koeksebelt en Bergzicht, dag 3: Vakantiepark ‘t Rheezerwold en De Kleine Wolf, en op dag 4: Natuurcamping De Lemeler Esch. Deelnemers kunnen kiezen waar ze willen starten, maar ze fietsen allemaal dezelfde route, met elke dag een ander thema. Je kunt kiezen of je per dag 40 of 60 km fietst. Liever één dag fietsen? Dat kan ook.

Meedoen en meer informatie

Op www.vechtdalfietsvierdaagse.nl vind je meer info, kun je vragen stellen via het contactformulier en je vooraf aanmelden. Op de dag zelf zijn ook vierdaagse- of dagkaarten te koop op de startcampings.

Vrijwilligers gezocht

Zoals bij zoveel activiteiten waarbij vrijwilligers hoog nodig zijn, kampt de stichting Vechtdal Fietsvierdaags ook met een tekort aan vrijwilligers. Lijkt het je leuk om vier dagen te helpen bij de Fietsvierdaagse en woon je in de omgeving van het Vechtdal? Meld je dan aan via info@vechtdalfietsvierdaagse.nl.. Ook voor vragen kan je hier naartoe mailen.
“Onze voorkeur gaat uit naar vrijwilligers die vier dagen willen helpen. Alle vrijwilligers staan samen gratis op een camping met eigen tent, caravan of camper en vanuit deze camping vertrekken we elke dag naar een startcamping. Kilometer onkosten worden vergoed, 21 eurocent/km. De laatste avond sluiten we samen af met een gezellige barbecue”, aldus de organisatie.

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 2 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 3 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen gisteren
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg gisteren
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda