Afbeelding
De Toren

Stephanuskerk: Open kerk samenzang.

za 8 juli 2023 Hardenberg Ingezonden

Op zondagavond 16 juli om 19.00 uur is er een Open kerk samenzang in de Stephanuskerk in Hardenberg onder begeleiding van organist Frank Kaman.

Op deze samenzangavond worden psalmen en liederen uit verschillende andere bundels gezongen die we allemaal voluit kunnen mee zingen.

Er worden populair geestelijke liederen gezongen. Liederen die heel bekend zijn en die je zo lekker mee zingt. Liederen met een herinnering, tijdloze liederen met bijzondere teksten. We kennen de liederen allemaal, liederen die we voluit kunnen mee zingen. Liederen die door hun eenvoud je recht in het hart weten te raken en dat al meer dan 100 jaar. Het thema is deze avond: “Zomerzang”.

Deze samenzang zal ongeveer een uur duren.

Het belooft weer een hele mooie sfeervolle samenzangavond te worden vol bekende liederen. Iedereen is van harte welkom.

Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 8 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda